Příměstské tábory 2021

Expedice Himalaya
Photo

26. - 30. 7. 2021
Vzdělávací centrum Hájenka Holešov
1 800 Kč

O táboru

Obecné informace o táborech pro kategorii Děti 7 - 12 let

Mallory s Irvinem stále nezvěstní!

„Po několika neúspěšných pokusech prodrat se k vrcholu, se horolezci probudili do 6. června. Na zádech nesli po jedenácti kilogramech nákladu a zprvu je provázelo i osm nosičů. Příštího dne už ale Mallory s Irvinem zůstali sami. Jeden z členů výpravy, M. E. Odell, vylezl později ve výšce 7800 m na třicetimetrový výšvih v severním úbočí hory, aby se pokusil sledovat, jak si jeho kamarádi až kdesi v takřka nebeských výšinách vedou. Když se konečně krátce před jednou hodinou mraky roztrhaly, spatřil nakrátko na hřebeni ve výšce přibližně 8 600 metrů dva pohybující se body. Tehdy byli Mallory a Irvin spatřeni naposledy. Stále věříme, že tam nahoře pod masivem Sagarmáthy ještě oba dobrodruzi dýchají chladný himálajský vzduch. Svoláváme proto záchranný tým z celého Československa. Je potřeba jednat velmi rychle!“


V čem je naše kvalita

S dětmi a mládeží pracujeme řadu let a máme bohaté zkušenosti. Jsme instruktoři zážitkové pedagogiky, pro mnohé z nás je zážitkové vzdělávání životní povolání.

Nehlídáme, rozvíjíme.

Naše tábory nejsou o hlídání dětí, když rodiče potřebují pracovat. Dramaturgii táborů promýšlíme často až do morku kostí, hledáme smysl a snažíme se, aby si z tábora každý odnesl něco do života.

Omezili jsme kapacitu

Dříve jsme se snažili vyhovět všem. Nechtěli jsme zájemce odmítat, a tak nás jezdilo na tábory hodně. Tomu je však konec. Každému chceme dát prostor vyniknout, projevit se, s každým se chceme poznat. Proto omezujeme kapacitu na 24 táborníků, abychom se mohli dětem věnovat i individuálně. Zkrátka kvalitu, ne kvantitu.

Jsme stále v přírodě a bezpečí

Naše tábory probíhají u hájenky v holešovském zámeckém parku.. Okolí nabízí prostor pro to být v přírodě a přitom pár minut od centra města. Pokud to jen trošku jde, jsme stále venku. Přírodu děti potřebují jako sůl.

Vaříme zdravě.

V kvalitě stravování jsme v posledních letech udělali velký pokrok. Většinu příměstských táborů gastronomicky zabezpečí Petra Svobodová, pro kterou je vaření radost a velký koníček. A na kvalitě je to znát.

Již loni jsme se snažili o lokálnost a kvalitu zdrojů, část potravin jsme nakupovali v bezobalovém obchodě, letos na to navážeme.

Programová náplň

Na příměstském táboře zažijí táborníci vyváženou a pestrou směs aktivit a her, které budou tvořivé, zábavné, pohybové i odpočinkové. Program bude provázán netradičně zpracovaným příběhem, který vždy obsahuje tajemství, vyvrcholení i přesah nebo poučení do běžného života.

Součástí tábora bude jedno dobrovolné.

Šéfinstruktorka tábora Expedice Himalaya je Lenka Galatíková.

Expedice Himalaya přihláška

Informace o účastníkovi

Zákonný zástupce

Kontaktní adresa

Zdravo & Stravo informace

Potřebujete fakturu?

Pouze v případě potřeby.

Ostatní

Po vyplnění a odeslání přihlášky Vám zašleme potvrzení a další informace e-mailem.

Otázka?

Pokud se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Volejte na 605 169 150 Ing. Petr Němčík
Pište na tabory@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.