Příměstské tábory 2020

Kouzelná země skřítků
Photo

29. 6. - 3. 7. 2020
Hájenka, zámecký park Holešov
1 800 Kč

O táboru

Obecné informace o táborech pro kategorii Předškoláci 3 - 6 let

Lehké navození atmosféry

Malý skřítek Dubáček je pěkný nezbeda. Skáče po stromech, honí veverky a občas seskočí dolů na zem a malým návštěvníkům velké zahrady, ve které bydlí, vypráví příběhy a vodí je na ta nejzajímavější místa. Skřítek je hodný, jen někdy trošku neposedný. Děti, vidíte ho mezi listy? Tam je, podívejte, nahoře!


V čem je naše kvalita

Práci s dětmi se věnujeme řadu let. Jsme také sami rodiče a loni jsme v Holešově otevřeli Skřítkovu lesní školku, která je v provozu tři dny v týdnu. Řízení lesní školky je pro nás nevyčerpatelnou studnicí inspirace a zkušeností.

Nehlídáme, rozvíjíme.

Naše tábory nejsou o hlídání dětí, když rodiče potřebují pracovat. S dětmi vyrážíme na zajímavá místa, objevujeme, zažíváme dobrodružné chvíle, povídáme si, posloucháme příběhy a blbneme u vody nebo na louce.

Respektujeme děti jako osobnosti

Jsme přesvědčeni, že přístup k lidem, který je založen na moci, nadřazenosti a síle je vyčerpávající, neúčinný a negativně se projevuje na sebeúctě a vzájemných vztazích.

Uplatňujeme přístup, ve kterém nemají místo příkazy, výhružky, srovnávání, hodnocení a zobecňování (ty pokaždé, ty vždycky, ty nikdy atd.).

Děti jsou naši parťáci, se kterými se vezeme na stejné letní vlně.

Jsme stále v přírodě a bezpečí

Naše tábory probíhají u hájenky v holešovském zámeckém parku.. Okolí nabízí prostor pro to být v přírodě a přitom pár minut od centra města. Pokud to jen trošku jde, jsme stále venku. Přírodu děti potřebují jako sůl. Pokud si potřebujeme po obědě odpočinout, hájenka nebo jurta nám k tomuto účelu výborně poslouží.

Vaříme zdravě, minimalizujeme odpad

V kvalitě stravování jsme v posledních letech udělali velký pokrok. Většinu příměstských táborů gastronomicky zabezpečí Petra Svobodová, pro kterou je vaření radost a velký koníček. A na kvalitě je to znát.

Již loni jsme se snažili o lokálnost a kvalitu zdrojů, část potravin jsme nakupovali v bezobalovém obchodě, letos na to navážeme.

Omezili jsme kapacitu

Dříve jsme se snažili vyhovět všem. Nechtěli jsme zájemce odmítat, a tak nás bylo na táborech hodně. Tomu je však konec. Každému chceme dát prostor vyniknout, projevit se, s každým se chceme poznat. Proto omezujeme kapacitu na 16 táborníků, abychom se mohli dětem věnovat i individuálně. Zkrátka kvalitu, ne kvantitu.

Programová náplň

Na příměstském táboře zažijí táborníci vyváženou a pestrou směs aktivit a her, které budou tvořivé, zábavné, pohybové i odpočinkové. Program bude provázán netradičně zpracovaným příběhem, který vždy obsahuje tajemství, vyvrcholení i přesah nebo poučení do běžného života.


Příměstský tábor Kouzelná země skřítků garantuje Jakub Šneidr a jeho tým.
Jdete do toho s námi?

Kouzelná země skřítků přihláška

Informace o účastníkovi

Zákonný zástupce

Kontaktní adresa

Zdravo & Stravo informace

Potřebujete fakturu?

Pouze v případě potřeby

Ostatní

Po vyplnění a odeslání přihlášky Vám zašleme potvrzení a další informace e-mailem.

Otázka?

Pokud se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Volejte na 605 169 150 Petr Němčík
Pište na tabory@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.