Příměstské tábory 2021

Výlet do říše snů
Photo

16. - 20. 8. 2021
Vzdělávací centrum Hájenka Holešov
1 800 Kč

O táboru

Obecné informace o táborech pro kategorii Děti 7 - 12 let

Bezesné noci a múzy v depresích?!

Ministerstvo kreativity bije na poplach! Roční bilance za posledních 5 let hlásí prudký pokles přílivu nových nápadů. Čím to? Na tuto otázku odpovídá sama Ministryně Tvořivá: „U našich zaměstnanců dlouhodobě zaznamenáváme vysoký počet bezesných nocí. Průzkum taktéž ukázal, že málo kdo z nich si denně dopřává nějaký čas v tichu. Často je to způsobeno právě moderními vymoženostmi, které pořád vydávají nějaké zvuky. Přitom je vědecky dokázáno, že 2 hodiny ticha denně mají pro mysl blahodárné účinky. Evidujeme taktéž zvýšené množství případů depresí u múz. Domníváme se však, že celý problém tkví ve spojení s našimi partnery,“ pokračuje s výpovědí ministryně. S prosbou, kterou vznáší ke konci našeho rozhovoru, se obrací hlavně na nejmladší generaci. „Je potřeba začít jednat. Hledáme mladé perspektivní jedince, aby nám pomohli tuto krizi zažehnat. Občané, jménem Ministerstva kreativity vás žádám o pomoc.“ Pokud jsi to právě ty, kdo může přispět k záchraně důležité součásti života, neváhej a přilož ruku k dílu!

Pro měsíčník Fantazie
Kristián Výřečný


V čem je naše kvalita

S dětmi a mládeží pracujeme řadu let a máme bohaté zkušenosti. Jsme instruktoři zážitkové pedagogiky, pro mnohé z nás je zážitkové vzdělávání životní povolání.

Nehlídáme, rozvíjíme.

Naše tábory nejsou o hlídání dětí, když rodiče potřebují pracovat. Dramaturgii táborů promýšlíme často až do morku kostí, hledáme smysl a snažíme se, aby si z tábora každý odnesl něco do života.

Omezili jsme kapacitu

Dříve jsme se snažili vyhovět všem. Nechtěli jsme zájemce odmítat, a tak nás jezdilo na tábory hodně. Tomu je však konec. Každému chceme dát prostor vyniknout, projevit se, s každým se chceme poznat. Proto omezujeme kapacitu na 24 táborníků, abychom se mohli dětem věnovat i individuálně. Zkrátka kvalitu, ne kvantitu.

Jsme stále v přírodě a bezpečí

Naše tábory probíhají u hájenky v holešovském zámeckém parku.. Okolí nabízí prostor pro to být v přírodě a přitom pár minut od centra města. Pokud to jen trošku jde, jsme stále venku. Přírodu děti potřebují jako sůl.

Vaříme zdravě.

V kvalitě stravování jsme v posledních letech udělali velký pokrok. Většinu příměstských táborů gastronomicky zabezpečí Petra Svobodová, pro kterou je vaření radost a velký koníček. A na kvalitě je to znát.

Již loni jsme se snažili o lokálnost a kvalitu zdrojů, část potravin jsme nakupovali v bezobalovém obchodě, letos na to navážeme.

Programová náplň

Na příměstském táboře zažijí táborníci vyváženou a pestrou směs aktivit a her, které budou tvořivé, zábavné, pohybové i odpočinkové. Program bude provázán netradičně zpracovaným příběhem, který vždy obsahuje tajemství, vyvrcholení i přesah nebo poučení do běžného života.

Součástí tábora bude jedno dobrovolné přespání.

Šéfinstruktorka tábora Výlet do říše snů je Lenka Galatíková.

Výlet do říše snů přihláška

Informace o účastníkovi

Zákonný zástupce

Kontaktní adresa

Zdravo & Stravo informace

Potřebujete fakturu?

Pouze v případě potřeby.

Ostatní

Po vyplnění a odeslání přihlášky Vám zašleme potvrzení a další informace e-mailem.

Otázka?

Pokud se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Volejte na 605 169 150 Ing. Petr Němčík
Pište na tabory@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.