Firmy & neziskovky

Firemní vize a směřování

Vědomí smyslu, vize a cílů výrazně zvyšuje zapojení jednotlivců do jejich naplňování. Pomůžeme vám s nastavením firemní vize, ať máte jasný směr a všichni to vědí.

Proč do toho jít

Mít jasnou vizi a za ní kráčet, vyžaduje odhodlání a mnoho energie. Pokud je vize sdílená, všichni ji znají a považují za svou, je i energie k jejímu naplňování sdílená. Jsme tak schopni dokázat daleko větších úspěchů, než bychom dokázali sami. Zvyšuje se produktivita, kreativita i možnost pro plné rozvinutí potenciálu každého člena týmu. Výsledky budou stát za to.

Co se dozvíte

  • Jaké je vaše PROČ?
  • Jak vytvořit poslání, vizi a hodnoty firmy, pro které budou vaši lidé rádi vstávat z postele?
  • Co vaše práce přináší druhým?
  • Kam se chcete v nejbližším čase posunout a jak to udělat?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Vize bez akce je sněním. Akce bez vize je noční můrou. “

Firemní vize a směřováníobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.