Nechte se vtáhnout do příběhů ze života Tokaheya, nasajte atmosféru našich kurzů nebo se s námi vydejte na dobrodružné cesty, které občas podnikáme.

Holky škrábaly zemáky a my jsme si hráli s balonem, když vtom se z lesa začalo ozývat volání o pomoc Jak se dopolední táborové labůžo změnilo ve vyčerpávající drama

Běžné táborové dopoledne. Holky připravují oběd, škrábou brambory a dobře se u toho baví. Terezka vypráví vtipnou historku z volejbalového turnaje, my kluci si užíváme dopolední volno. Včera bylo velké programové finále a dnes už jen uklízíme a připravujeme zítřejší odjezd. Před obědem si chceme trošku zablbnout, a tak si hrajem s kopačákem a dáváme si ťukes. V jistý okamžik však šéfka naší kuchyně zpozorní.

"Zdá se mi, že někdo volá o pomoc, neslyšíte to?"

forest-3761623_960_720.jpg

Vzhůru za dobrodružstvím s horolezkyní Gertrudou Snow Vzdělávací centrum Hájenka nabídne jarní příměstský tábor pro děti

Jarní prázdniny se blíží. Plánovat nejistou dovolenou v Tatrách či Alpách je letos jen pro ty nejotrlejší. Hranice a lyžařské vleky se otevírají a zavírají, rychleji než automatické dveře nákupního centra před Vánoci. Pokud se rozhodnete neriskovat a pro jednou zůstanete o “jarňákách” doma, nabízí se v Holešově horská alternativa alespoň pro vaše děti.

V Holešově startuje nový projekt, Vzdělávací centrum Hájenka nabídne bohatý program pro děti i dospělé

Hájenka stojící v krásném prostředí zámeckého parku v Holešově prošla před několika lety velkou rekonstrukcí. Její dveře jsou otevřeny dětem i rodičům z Holešova a okolí. Nejen, že zde sídlí Skřítkova lesní školka a turistický oddíl mládeže, ale každé léto zde probíhají příměstské tábory pro děti a kurzy pro mládež. Od nového roku by zde mělo vzniknout také vzdělávací centrum pro širokou veřejnost.

starší články