O nás

Jsme kamarádi od dětství. Chvíli jsme byli jako otec a syn, chvíli jako dva kohouti na jednom dvorku, pak dva druzi, kteří respektují svoje odlišnosti a dnes dva dobrodruzi, kteří vyráží na společnou cestu - podnikání.

Tvůrci projektu Tokaheya

Jakub

  • Můj příběh
  • Profesní zkušenosti
  • Proč to dělám
  • Můj příběh
  • Profesní zkušenosti
  • Proč to dělám

Petr

Posláníkteré chceme v Tokaheya následovat

Posouvat lidi, týmy a organizace vpřed a rozvíjet potenciál každého jedince.

Vést lidi k osobnímu naplnění a spokojenosti.

Rozvíjet a posilovat mezilidské vztahy a zodpovědný přístup k sobě, k životu a ke světu.

Hodnoty

Kvalita

Zakládáme si na profesionalitě a lidskosti. Zajímají nás vaše potřeby a cíle, na které vám ušijeme kvalitní a smysluplný program v plném nasazení našeho lektorského týmu.

Lidé

Hlásíme se k myšlence, že lidé jsou na prvním místě. Na našich kurzech proto dbáme na osobní přístup a příjemnou atmosféru. Aktivně nasloucháme účastnickým potřebám a je-li to možné, snažíme se je naplnit. Lektorské týmy stavíme podle vašich potřeb, tak abyste měli na vašem kurzu odborníky a profesionály na vaše téma.

Dobrodružství

Tohle je náš motor. Příroda je náš druhý domov. Outdoorová dobrodružství jsou naše přirozenost. Snažíme se vnést kousek dobrodružství i do indoorových školení a k tomu nám pomáhá zážitková pedagogika.

Kreativita

Považujeme tvořivost za klíčovou lidskou dovednost a pěstujeme ji jak v přípravě kurzů, tak na kurzech samotných. Rádi vám připravíme něco netradičního. Vystavíme příběh, vymyslíme originální hru, pracujeme s atmosférou okamžiku.

Osobní rozvoj

Chceme se stále učit a rozvíjet a dbáme na to u sebe i u našich lektorů. Jsme firma plná osobností. Víme co dělat, jak to dělat a hlavně PROČ to dělat a s tímto umíme pomoci i vám. Zakládáme si na kultuře zpětné vazby, otevřenosti a učení se z vlastních chyb.

Zodpovědný přístup k životní prostředí

S plným vědomím přistupujeme k otázkám ekologického chování a udržitelnosti. Naše kurzy jsou nízkoodpadové nebo bezodpadové. K přírodě a jejím zdrojům se chováme s úctou a respektem. Jinými slovy nahlížíme na naše kurzy i optikou ekologického vnímání a chování.

Zaujal Tě náš příběha chceš s námispolupracovat?

Náš příběh pokračuje

Nechte se vtáhnout do života Tokaheya a navštivte náš blog.