Firmy & neziskovky

Kreativita v práci

Kreativita, tvořivost je jednou z klíčových oblastí 21. století. Stále kolem sebe slyšíme věty: “musí to být originální”, “čím se budeme lišit od konkurence”, “nemůžeme dělat stále stejné věci a přitom očekávat jiné výsledky”, “tento problém musíme nějak kreativně vyřešit”... Pomůžeme vám nastartovat změnu, která s sebou ponese tvůrčí a pozitivní náboj, změnu, která povede k větší radosti a spokojenosti v tom, co děláte a k inovacím toho, co děláte.

Proč do toho jít

Kreativita není jen výsada předních designérů a reklamních návrhářů. Novost a novátorství je tu pro všechny, na všech úrovních. Jen si uvědomte, jaké pocity vám přináší nějaký váš osobní objev, vynález, zlepšovák nebo jen jiný přístup, který nese ovoce. Svět po nás dnes žádá inovace v mnoha odvětvích.

Žádných velkých objevů bychom neučinili bez kreativní mozků, které se nedovedou smířit s myšlenkou, že: “tak to prostě je”. Pojďme hledat ve své práci i životě místo pro tvořivost a tvůrčí vyjádření. Dělejme věci jinak, než jsme zvyklí a pozorujme, co to s námi dělá. Pozorujme věci, které se kolem nás dějí s otevřenou myslí a hledejme potenciál v nich skrytý.

Co se dozvíte

  • Jak probudit kreativitu, kde se bere a k čemu nám dlouhodobě slouží?
  • Jak ji můžeme podporovat a rozvíjet u sebe i u druhých?
  • Co znamená tvrzení: “chyba je kámoš” v kontextu kreativity?
  • Kde se bere inspirace a jak ji živit?
  • Co znamená přemýšlet tzv. “out of the box”?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Prosíme ty, kteří si myslí, že něco nejde, aby nepřekáželi těm, kteří už to dávno dělají. “

Kreativita v práciobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.