Firmy & neziskovky

Kultura zpětné vazby

Dokážete přiznat sami sobě, že se vám něco nepovedlo a udělat z toho závěry do příště? Dokážete přijmout heslo „chyba je kámoš“? Dokážete říct parťákovi v týmu, co může dělat jinak, aby se vám pracovalo lépe, cítili jste se lépe a byli tak v životě spokojenější?

Proč do toho jít

Je velmi důležité mít jasně stanovené cíle, abyste věděli, kam kráčíte. To však samo o sobě nestačí. Vedle cílů je třeba mít jasný systém mikronávyků, které vás k cílům krok za krokem povedou. A taky dokázat pracovat s osobní energií, palivem, které vás povede vpřed a nebo taky ne.

Co se dozvíte

  • Jaké jsou vaše životní hodnoty a žijete v souladu s nimi?
  • Jak plánovat, abyste zažívali, co zažívat chcete?
  • Jak stihnout vše, co po mě svět chce a mít z toho radost?
  • Co jsou mikronávyky a jak je efektivně budovat?
  • Jak pracovat s osobní energií a jak “dobíjet baterky”?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Nejlepší způsob, jak předpovědět svou budoucnost, je vytvořit si ji. “

Kultura zpětné vazbyobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.