Firmy & neziskovky

Osobní produktivita a plánování

Nemůžeme řídit čas. Je to spravedlivá veličina. Bez ohledu na sociální třídy či společenské role máme času všichni stejně, ať už jsme ředitelé, zaměstnanci nebo děti. Co ale řídit můžeme, je sami sebe v čase, který máme.

Proč do toho jít

Být spokojený a pozitivně naladěný je dlouhodobě žádoucí stav, který s sebou nese celou řadu výhod. V osobním životě je vám jednoduše příjemně, lidi vás rádi potkávají a třeba i vyhledávají vaši společnost, neboť je to nakažlivé. A kdo by nechtěl mít pozitivní emoce?
V pracovním prostředí může platit totéž, navíc to může mít pozitivní vliv na celkovou spolupráci a společné dosahování výsledků, komunikaci a vzájemný respekt a také na pracovní vztahy. Je to radost být v práci či týmu, kde se člověk cítí spokojeně.

Co se dozvíte

  • Co potřebujete pro vaši životní spokojenost?
  • A co potřebujete pro spokojenost v práci?
  • Jaké potřeby má vaše práce uspokojovat a co potřebují vaši lidé?
  • Jaké funkční mechanismy zavést, aby v týmu vládla spokojenost?
  • Jak souvisí spokojenost s produktivitou a pracovním nasazením?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Nikdy nebudeme spokojeni s vnějším světem, dokud nezačneme spokojeností v sobě. “
A. Lincoln

Osobní produktivita a plánováníobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.