Firmy & neziskovky

Prezentační dovednosti

Co je to za magii, která způsobí, že jednoho řečníka hltáme všemi smysly a jiného vnímáme jen tak na půl, cítíme nutkání zívat a myšlenkami už jsme s kamarády na pivu? Stoupnout si před ostatní a s klidem prezentovat skvělý nápad, aniž byste si hned poté museli jít převléct trémou propocenou košili je dovednost, která se dá naučit.

Proč do toho jít

Dříve či později nás nějaká prezentace určitě potká. A nemusí to být hned powerpointová záležitost, ale třeba jen nutnost říct svou myšlenku na poradě nebo schůzi majitelů bytů.

Vypíchnout to podstatné začíná u definování cílů. Co chci svým příspěvkem vytvořit v myslích posluchačů? A jak to celé udělám? Kdy je čas na odlehčení v podobě vtípku a kdy se to nehodí? Jak předat zásadní myšlenku a sdělení tak, aby to nezaniklo v balastu kolem? To celé je dovednost a možná tak trochu i umění, do kterého vstupuje spousta proměnných, jako skupina posluchačů, téma prezentace i doba prezentování. A mnoha dalších.

Co se dozvíte

  • Co vám pomůže prezentovat tak, aby se vaše tepovka vychýlila jen minimálně?
  • Jaké jsou principy dobré prezentace?
  • Jak předat nejpodstatnější myšlenku?
  • Co znamená pravidlo 3Ř a jak nám může pomoci?
  • Jak posílit svoji sebehodnotu a zbavit se strachu z mluvení před lidmi?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Jakmile se vám podaří lidi rozesmát, už vám naslouchají a můžete jim říct téměř cokoliv. “

Prezentační dovednostiobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.