Firmy & neziskovky

Teambuilding na míru

Každý tým potřebuje něco jiného. Jedni potřebují posílit, podpořit nějakou svoji dílčí část, jiní zase jen oslavit úspěchy společného úsilí a jiní zase uvítají od každého kousek.

Proč do toho jít

Firemní setkávání je dnes běžnou součástí firemní kultury. Ať už bude mít váš teambuilding za cíl rozvoj týmu v konkrétním tématu nebo jen užít si aktivně a netradičně společný čas za dobře vykonanou práci, vždy bude mít pro vaši firmu i vaše zaměstnance pozitivní přínos.

Naším firemním mottem v Tokaheya je: Lidé na prvním místě. Uvědomujeme si, že lidé jsou to nejcennější, co každá firma má a vyplatí se pracovat na vztazích a na tom, aby se lidé v práci cítili spokojeně. A jak říká český psycholog a kouč Radvan Bahbouh: “nejcennější, co máme, jsou naše zážitky.”

Spojte péči o lidi se zážitkem, na který budou všichni rádi vzpomínat.

Co zažijete.

Zažijete aktivity volené podle cílů akce.

Zažijete “na míru” připravenou akci pro vaše lidi přesně podle vašich potřeb.

V případě, že zvolíte variantu teambuildingu i s rozvojem určitých týmových kompetencí, čekají vás po některých programech, v duchu zážitkového učení, i ohlédnutí, reflexe, ve kterých budeme hledat možné přesahy do Vašeho pracovního prostředí (jak nabyté dovednosti, vědomosti uplatnit pro zefektivnění pracovních procesů).

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Jestliže chcete hvězdy, odměňujte jednotlivce. Jestli chcete týmové hráče, odměňte výsledek týmu. “

Teambuilding na míruobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.