Firmy & neziskovky

Týmová spokojenost

A co takhle spokojenost v práci? Co je pro ni důležité? Víte to? A vědí to vaši lidé? Je spokojenost cílový stav, kterého jednou dosáhneme a trvá nebo je to nekončící proces? Pomůžeme vám ujasnit a pojmenovat obecné principy, které ke spokojenosti v týmu vedou.

Proč do toho jít

Být spokojený a pozitivně naladěný je dlouhodobě žádoucí stav, který s sebou nese celou řadu výhod. V osobním životě je vám jednoduše příjemně, lidi vás rádi potkávají a třeba i vyhledávají vaši společnost, neboť je to nakažlivé. A kdo by nechtěl mít pozitivní emoce?
V pracovním prostředí může platit totéž, navíc to může mít pozitivní vliv na celkovou spolupráci a společné dosahování výsledků, komunikaci a vzájemný respekt a také na pracovní vztahy. Je to radost být v práci či týmu, kde se člověk cítí spokojeně.

Co se dozvíte

  • Co potřebujete pro vaši životní spokojenost?
  • A co potřebujete pro spokojenost v práci?
  • Jaké potřeby má vaše práce uspokojovat a co potřebují vaši lidé?
  • Jaké funkční mechanismy zavést, aby v týmu vládla spokojenost?
  • Jak souvisí spokojenost s produktivitou a pracovním nasazením?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Nikdy nebudeme spokojeni s vnějším světem, dokud nezačneme spokojeností v sobě. “

Týmová spokojenostobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.