Firmy & neziskovky

Výjimečný tým

Co znamená výjimečný tým? Je to tým, který dosahuje úspěchů? Tým, kde si lidé dobře rozumí? Tým, který má vyladěné všechny vnitřní procesy? Nebo je to tak trochu směsice všeho, vyvážená k tomu, aby byl inspirací pro všechny?

Proč do toho jít

Firemní setkávání je dnes běžnou součástí firemní kultury. Ať už bude mít váš teambuilding za cíl rozvoj týmu v konkrétním tématu nebo jen užít si aktivně a netradičně společný čas za dobře vykonanou práci, vždy bude mít pro vaši firmu i vaše zaměstnance pozitivní přínos.

Naším firemním mottem v Tokaheya je: Lidé na prvním místě. Uvědomujeme si, že lidé jsou to nejcennější, co každá firma má a vyplatí se pracovat na vztazích a na tom, aby se lidé v práci cítili spokojeně. A jak říká český psycholog a kouč Radvan Bahbouh: “nejcennější, co máme, jsou naše zážitky.”

Spojte péči o lidi se zážitkem, na který budou všichni rádi vzpomínat.

Co se dozvíte

  • Co pro vás znamená tým a týmová práce?
  • Jaké jsou principy výjimečného týmu?
  • Na čem můžeme v týmu stavět a kde máme potenciál pro rozvoj?
  • A co s tím vším můžu udělat já jako jednotlivec?

Jak to probíhá

Učení zážitkem je pro vzdělávání velmi vhodné. Klademe důraz na akci a přímé použití znalostí a dovedností. Nestačí si nové poznatky pouze zapamatovat, je důležité získané i vyzkoušet. Významné je také vyhodnocení situace, reflexe a následné využití toho, co je efektivní.

„ Člověk dokáže mnoho, ale nikdy ne tolik, co prostřednictvím týmové práce. “

Výjimečný týmobjednávka

Ke každé poptávce přistupujeme osobitým a pečlivým způsobem. Na osobní schůzce si definujeme, jaké jsou vaše cíle, jakou změnu potřebujete a kdo bude účastnická skupina. Na základě toho pak připravíme program, který bude odpovídat potřebám vašim i potřebám účastnické skupiny.

Mám zájem o více informací

V případě Vašeho zájmu o kurz nebo libovolné otázky nás kontaktujte.

Volejte na 736 103 994 Jakub Šneidr
Pište na info@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.