Příměstské tábory 2024

Velká cesta Malého pána
Photo

29. 7. - 2. 8. 2024 8:30-16:00
Zámecká hájenka Holešov
2 300 Kč

O táboru

Obecné informace o táborech pro kategorii Předškoláci 4 - 6 let

Znáte dobrodružství Malého pána? Ne? A chtěli byste jej zažít? Vydejte se společně s námi na daleký Jezerní ostrov pro zázračnou jiskřivou vodu! Na cestě nás jistě čeká spousta překážek a nebezpečí, ale zároveň si užijeme spoustu zábavy a naučíme se hodně nového nejen o světě, ale i o sobě. Sbalte si batůžky, za chvíli vyrážíme!

Příměstské tábory u hájenky běží už od roku 2011

S dětmi a mládeží pracujeme mnoho let a máme bohaté zkušenosti. Pro mnohé z nás je zážitkové vzdělávání důležitou životní součástí. Kromě toho, že jsme instruktoři kurzů zážitkového učení, jsme v řadě případů také vedoucí v turistickém oddíle mládeže TOM Medvědí stopa Holešov, průvodci ve Skřítkově lesní školce či učitelé jiných škol či školek v Holešově nebo blízkém okolí.

Naše tábory nejsou o hlídání dětí, když rodiče potřebují pracovat. Dramaturgii táborů promýšlíme, hledáme smysl a snažíme se, aby si z tábora každý odnesl něco do života.

Jsme stále v přírodě a bezpečí

Naše tábory probíhají u hájenky v holešovském zámeckém parku.. Okolí nabízí prostor pro to být v přírodě a přitom pár minut od centra města. Pokud to jen trošku jde, jsme stále venku.

Jsme také proškolení zdravotníci a k oblasti bezpečnosti přistupujeme velmi zodpovědně.

Vaříme zdravě

V naší kuchyni dbáme na to, aby bylo přípravované jídlo chutné a zdravé. Komplikace nám nezpůsobí ani bezlepková dieta či vegetariánská strava.

Máte-li doma táborníka se stravovacím specifikem či omezením, můžete nás o tom informovat v přihlášce a my to rádi zohledníme. Jsme zvyklí vycházet vstříc více i méně náročným požadavkům či potřebám.

V rámci příměstského tábora zajistíme dopolední i dopolední svačinku, oběd a pitný režim po celý den.

Programová náplň

Na příměstském táboře zažijí táborníci vyváženou a pestrou směs aktivit a her, které budou tvořivé, zábavné, pohybové i odpočinkové. Program bude provázán netradičně zpracovaným příběhem, který vždy obsahuje tajemství, vyvrcholení a přesah či poučení do běžného života.

Co se bude hodit na tábor

Přezůvky, lahev na vodu, pokrývka hlavy, pevná obuv, věci na odpočívání po obědě (polštářek, přikrývka, plyšák), pláštěnka, gumáky a náhradní oblečení.

Proč gumáky a náhradní oblečení?

V okolí hájenky se nachází vodní náhon a rybníček, ve kterém si děti rády hrají, když mají zrovna volno. Všechny věci si mohou děti nechávat v hájence po celý týden.

Kdy se scházíme, kdy končíme a kde se parkuje?

Děti prosím přivádějte k hájence v zámeckém parku Holešov mezi 7:30– 8:30.

Program bude začínat mezi 8:30 a 9:00 a končit v 15:30, poté si můžete děti opět vyzvedávat. Budeme rádi, když po 16. hodině už budete mít děti opět u sebe.

Pokud budete vozit děti autem, parkujte prosím na parkovišti u holešovského koupaliště. Vjezd do parku není povolen. Nebojte, k hájence je to od parkoviště cca 200 m. Prosíme o respektování nezajíždění do parku i v případě, že bude špatné počasí.

Potřebujete dorazit dříve než v 8:30?

Ano, je to možné.
Na místě obvykle býváme dříve, ale je nutné se na tom společně dohodnout.
V této věci prosím konktaktujte přímo šéfa tábora.

Instruktoři na táboře

Tereza Laibnerová +420 603 798 580

Velká cesta Malého pána přihláška

Je nám líto, na tento kurz se již nelze přihlásit.
Pokud máte zájem přihlásit se jako náhradní účastník nebo účastnice, ozvěte se nám na kontakt ve žlutém boxu.

Otázka?

Pokud se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Volejte na +420 605 169 150 Petr Němčík
Pište na tabory@tokaheya.cz a my Vám brzy odpovíme.