Nechte se vtáhnout do příběhů ze života Tokaheya, nasajte atmosféru našich kurzů nebo se s námi vydejte na dobrodružné cesty, které občas podnikáme.

novější články

V Holešově startuje nový projekt, Vzdělávací centrum Hájenka nabídne bohatý program pro děti i dospělé

Hájenka stojící v krásném prostředí zámeckého parku v Holešově prošla před několika lety velkou rekonstrukcí. Její dveře jsou otevřeny dětem i rodičům z Holešova a okolí. Nejen, že zde sídlí Skřítkova lesní školka a turistický oddíl mládeže, ale každé léto zde probíhají příměstské tábory pro děti a kurzy pro mládež. Od nového roku by zde mělo vzniknout také vzdělávací centrum pro širokou veřejnost.

Respektující přístup poskytuje dětem hranice a rozvíjí jejich sebeúctu Vzdělávací centrum Hájenka nabídne rodičům kurz o respektujícím přístupu ve výchově

Všichni rodiče se pravděpodobně shodnou na tom, že dětem je třeba nastavit hranice. Jak si s tím ale poradit, aby neutrpěla dětská sebeúcta a vzájemný vztah rodiče a dětí? Odpověď na tuto otázku nabízí koncept, jemuž se dlouhodobě věnují kliničtí psychologové a spoluautoři knihy Respektovat a být respektován manželé Kopřivovi.

Hrdinové v oflajnu Kurz, který postavil mladé lidi výzvám reálného života.

Na sítích online světa může být hrdinou každý. Přes obrazovky v bezpečí pokoje a díky internetové anonymitě si dovolíme leccos. Píšeme komentáře k příspěvkům neznámých lidí, na sociální sítě dáváme ty nejlepší fotky z osobního života, sdílíme naše myšlenky a pocity. Ale jak je to v realitě? Troufli bychom si na to samé i v oflajn světě tady a teď?

starší články