Tokaheya Blog

Autor Petr

zrušit filtr

novější články

5 věcí, kterým se děti učí na táboře Aneb pár řádků o tom, jak je důležité, když jsou děcka venku s kamarády.

Ano, děti mohou být přes léto například u babičky. Nejspíš to bude pohoda, je to bezpečné a dítě dostane určitě o knedlík víc, než si bude přát. Jen ať se pořádně nají, když je ve vývinu. Může také zůstat doma, pohlídá psa, zbytek dne nejspíš stráví u kompu zavřené v nepořádku svého pokoje. Ale je tu ještě další varianta. Tábor! Být mezi lidmi, tvořit, hýbat se, učit se... 

V Tokaheya se chystáme na velký rok A stále budeme mít lidi na prvním místě...

Rok 2019 pomalu končí. Pro Tokaheya to byl rok pilotní a velmi intenzivní. S pokorou bereme vše, co se povedlo, i to, co mohlo být jinak nebo lépe. Prožili jsme spoustu kurzů, řadu chvil, při kterých se člověku tajil dech, a přátelé, my jedeme dál. Těšíme se na rok 2020, tak si přečtěte, jak se na něj připravujeme.

Skřítkova lesní školka: „Nejprve něco rozjedou a pak na to zpětně žádají peníze? – To se mi nelíbí...“ Zaslechli jsme v kuloárech tuto otázku a považujeme za důležité na ni odpovědět.

Chtěli jsme rozjet školku, inovativní způsob vzdělávání v Holešově. Chtěli jsme vést děti k výchově ke ctnostem, protože nám to dává smysl. Chtěli jsme to vše v prostoru u hájenky v zámeckém parku, kde už přes 10 let realizujeme volnočasové i vzdělávací programy.

starší články